WEMHOFF Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy
WEMHOFF

Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o.

62-065 Grodzisk Wielkopolski

ul. Spedycyjna 1

Tel.: +48 61 4444971

Fax: +48 61 4444970

e-mail: biuro@wemhoff.pl

NIP:  PL 782 234 26 29

REGON:  300197335

Kapitał własny:  7 000 000 zł

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / nazwa firmy: * :   
Telefon:   
E-mail * :   
Wiadomość * :   
Pola oznaczone ( * ) są wymagane!
Sprawdź czy wszystkie wprowadzone dane są prawidłowe!
Prosimy o podanie prawdziwych danych, aby otrzymać odpowiedź, dziękujemy!

Transport chłodniami konfekcja ładunków chłodniczych - kontakt

Firma Wemhoff z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim oferuje Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu logistyki międzynarodowej i transportu chłodniami paletowymi na terenie Ploski i Europy. Dysponujemy taborem odpowiednio przystosowanym do przewozu żywności. Posiadamy między innymi chłodnie hakowe, chłodnie paletowe, w tym chłodnie 33-paletowe i chłodnie 66-paletowe. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy również konfekcję ładunków chłodniczych i transport częściowych ładunków chłodniczych. Cechuje nas terminowość, rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Administracja tel. 0048 61 44 44 981 / 982

Agata Sędziak

e-mail: agata.sedziak@wemhoff.pl

Kinga Kasprowiak

e-mail: kinga.kasprowiak@wemhoff.pl

Księgowość tel. 0048 61 44 44 973

Edyta Zadworna

e-mail: edyta.zadworna@wemhoff.pl

Agnieszka Fiebiger

e-mail: agnieszka.fiebiger@wemhoff.pl

Spedycja międzynarodowa tel. 0048 61 44 44 975 / 976 / 974  fax: 0048 61 44 44 980

Łukasz Kulej

e-mail: lukasz.kulej@wemhoff.pl

Katarzyna Strzelczyk

e-mail: katarzyna.strzelczyk@wemhoff.pl

Marcin Konieczny

e-mail: marcin.konieczny@wemhoff.pl

Monika Basiak

e-mail: monika.basiak@wemhoff.pl

Steffen Schlegel

e-mail: steffen.schlegel@wemhoff.pl

Spedycja krajowa tel. 691 988 793    

Paweł Kliks

e-mail: pawel.kliks@wemhoff.pl

Opakowaniatel. 665 988 610

Katarzyna Stankowiak

e-mail: katarzyna.stankowiak@wemhoff.pl

Kadrytel. 0048 61 44 44 981

Katarzyna Buśko

e-mail: katarzyna.busko@wemhoff.pl

Dział techniczny tel. 0048 61 44 44 978

Wojciech Grabski

e-mail: wojciech.grabski@wemhoff.pl

Jerzy Kurpisz

e-mail: jerzy.kurpisz@wemhoff.pl