WEMHOFF Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy

Transport chłodniami – o firmie

WEMHOFF
WEMHOFF
WEMHOFF

Logistyka Spedycja Transport
Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o.

Adres:

ul. Spedycyjna 1

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Telefon:

0048/ 614444971

Tel./Fax:

0048/ 614444970

2006

Spółka Wemhoff została założona w marcu 2006 roku jako polski oddział niemieckiego potentata transportowego – Tevex Logistics GmbH. Główna działalność obejmuje obsługę logistykę międzynarodową i obsługę ładunków międzynarodowych oraz krajowych, zaś specjalnością firmy jest transport chłodniczy. W 2006 roku flota spółki liczyła dziesięć ciągników siodłowych marki MAN TGA i naczep chłodniczych typu Schmitz Cargobull. Stabilną pozycję na rynku transportowym osiągnęliśmy dzięki nieustannemu doskonaleniu poziomu wykonywanych usług. W kolejnych latach poczynione zostały również poważne inwestycje, które sukcesywnie pozwalają nam podnosić jakość świadczonych przez nas usług z zakresu logistyki międzynarodowej i transportu chłodniami paletowymi.

2007

W roku 2007 flota firmy która liczyła już siedemnaście zestawów. Wykwalifikowana kadra oraz odpowiedni tabor samochodowy zagwarantowały kompleksową i profesjonalną obsługę przewozów międzynarodowych i krajowych, w tym chłodniczych ładunków częściowych.

2008/2009

W okresie 2008 – lipiec 2009 roku trwały prace związane z inwestycją dotyczącą budowy nowej siedziby z zapleczem technicznym w Grodzisku Wielkopolskim. Dodatkowym atutem jest lokalizacja bazy w sąsiedztwie autostrady A2. W tym samym roku zwiększono również tabor firmy o zakup dwudziestu nowych ciągników siodłowych marki DAF 18-460 FX 105.

Zarówno samochody wynajmowane, jak i własne środki transportu spełniają europejskie wymogi ekologiczne (EURO 4 i EURO 5). Posiadamy licencje wszystkich pojazdów uprawniające do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego, niezbędne badania techniczne, a także ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. System nawigacji GPS umożliwia przekazywanie szybkiej i precyzyjnej informacji na temat aktualnej pozycji ładunku.

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę co bezpośrednio wpływa na obsługę kontrahentów. Doświadczony zespół w branży TSL posługujący się językami obcymi, specjalizujący się w dystrybucji na rynku towarów spożywczych i chłodniczych zapewnia profesjonalną obsługę zleceń transportowych.

2010

Od powstania firmy do dnia dzisiejszego doskonalimy jakość świadczonych usług poszerzając ich zakres. Na rok 2012 zaplanowano otwarcie centrum dystrybucyjnego w Grodzisku Wielkopolskim. Powstająca tam chłodnia przeładunkowa pozwoliła na zwiększenie możliwości firmy pod względem dystrybucji towarów świeżych na terenie kraju i Europy. Ma to bezpośredni wpływ na poziom świadczonych usług oraz satysfakcję kontrahentów.

Obecnie świadczymy usługi z zakresu transportu chłodniami dysponując między innymi chłodniami 33-paletowymi i 66-paletowymi, jak również chłodniami hakowymi. Oferujemy też chłodnicze ładunki częściowe i konfekcję ładunków chłodniczych.

Doświadczenie oraz precyzja czyni markę Wemhoff uznaną i cenioną na rynku usług transportowych, w szczególności w transporcie chłodniczym.
Celem firmy Wemhoff jest szybki i bezpieczny przewóz powierzonych nam ładunków chłodniczych.